Sandman

Sandman

Thomas Haden Church Sezóny 1 2021 - 2021


Pouliční zlodějíček, který chce získat peníze pro svou nemocnou dceru. Je pronásledován policií a stane se mu velká nehoda.

Flint Marko je pouliční zloděj, který vždy chtěl to nejlepší pro svou dceru. Jenže neměl peníze, a tak se bohužel snížil k tomu nejhoršímu, co může jakýkoliv člověk udělat – začal krást. Při jedné loupeži narazí na Bena Parkera, který mu to rozmlouvá. Markův parťák ovšem Bena Parkera střelí, který následně umírá v náručí Petera Parkera.

Parker následně jako Spider-Man pátrá po vrahovi svého strýce, což ho nakonec přivede k Flintu Markovi. Ten mezitím měl velkou nehodu, při které vznikl Sandman. Se Spider-Manem několikrát soupeřil. Obě postavy se ale nakonec usmíří, kdy dojde na to, že Parker se dozví, že Ben nezemřel Flintovo rukou. Nicméně Peter dokáže Flintovi odpustit a nechává ho jít, aby mohl odejít za svou dcerkou.

I Sandman je jeden z dalších, který se dostane do našeho světa. Ten zpočátku ovšem není soupeřem Petera Parkera, protože oba se usmířili. Navzájem si tak pomáhají. Sandman má zcela jinou motivaci než ostatní záporáci – naopak on se chce vrátit do svého času a do svého vesmíru, aby mohl být se svou rodinou. Electro a jiní jsou ale opačného názoru. Vše končí tak, že se Flint dostane do svého vesmíru a navíc se ještě vyléčí, tudíž jeho úloha jako Sandmana končí.