Sersi

Sersi

Gemma Chan Sezóny 1 2021 - 2021


Dokáže měnit pevnou hmotu na vodu či prach. K lidem si dokázala vybudovat velice blízký vztah.

Sersi patří mezi Eternals, které vytvořil nebešťan Arishem. Ten Sersi a další členy posádky vyslal na Zemi 5 000 let před Kristem, kde měla tato skupina chránit lidstvo před nebezpečnými Devianty. Eternals se začlenili v průběhu staletí do lidské komunity, přesto nezasahovali do lidských dějin. Kolem šestnáctého století se jim konečně podařilo Devianty porazit a zcela vyhubit.

Nicméně Zemi stále neopouštěli. Měli zde rozkázáno od Arishema zůstat. Eternals se přesto rozpadli. Sersi si vybudovala velice blízký vztah s Ikarisem. Toho si dokonce i vzala, ale nakonec to nedopadlo. Posledních pár let Sersi žije v Londýně společně se Sprite, dokonce má i přítele a to zdánlivě obyčejného angličana Danea Whitmana.

Když se ale zničehonic Devianti vrátí, Eternals se opět musí spojit, aby hrozbu zažehnali. Brzy ale zjistí, že jejich úděl na Zemi je zcela jiný. Na Zemi setrvávali tak dlouho, dokud nebude moci vzniknout nový nebešťan. Jelikož si téměř celá parta Zemi zamilovala, rozhodnou se, že Zemi budou chránit a naopak se Arishemovi postaví. Bohužel Ikaris nebyl stejného názoru jako Sersi.