S01E08: We Shall Live Forever

S01E08: We Shall Live Forever

CZ 1.3.2013 480 000 50 minut


Olek navštíví Banshee.

Epizoda začíná tam, kde předchozí skončila – Lucas a Carrie jsou spolu v posteli. Ráno chce Carrie odejít domů, ale Lucas jí začne přemlouvat, ať utečou pryč. Carrie nechce odejít, má tu svou rodinu, v tom jí Lucas řekne, že je to i jeho rodina. Carrie se mu přizná, že Deva je jeho dcera. Carrie nakonec odchází.

V prostřizích vidíme, jak se Gorden probudil sám doma a začíná prohledávat ložnici, aby zjistil, co před ním Carrie tají, podaří se mu najít její medailonek.


Toho dne ráno je také Rebecca vyhoštěna ze své rodiny, odchází za svým strýcem Kaiem, který ji přijme s pochopením a řekne jí svůj příběh, proč byl vyhnán on.

Když je Carrie u auta stojí za ní Olek s pistolí a vede jí k sobě do auta, Carrie si vleze do kufru, Olek se chystá odjed, když v tom se zjeví Lucas. Situace se změní Olek je spoután u Lucase a Carrie s Lucasem ho vyslýchají. Za Lucasem přijede Rebecca, ten nechce, aby šla nahoru tak za ní vyběhne ven a odveze ji zpět do města, Rebecca chce zůstat u Lucase, ale ten jí odmítá, Rebecca ho políbí a odchází pryč. Celou dobu je pozoruje Clay.

Situace u Lucase se změnila, Olekovi se podařilo dostat z pout a začne boj mezi Carrie a Olekem. Když se Lucas chce vydat zpět za Carrie, zdrží ho agent Xavier.

Kai navštěvuje nemocnici, kde se chce rozloučit s umírajícím vůdcem kmene a poté navštíví svou bývalou rodinu a vyčte jim, že vyhostili Rebeccu. Také jim připomene, že v Banshee žijí jen díky tomu, že jim to dovolil. Poté přijede Kai domů a jde za Rebeccou s tím, že musí okamžitě odejít – nelíbí se mu její vztah s šerifem. Rebecca mu řekne, že pro ní šerif nic neznamená a Kai jí dovolí zůstat.

Když se konečně Lucas dostane za Carrie, leží polomrtvá na zemi a na ní mrtvý Olek. Lucas jí bere do náručí a jede s ní do nemocnice.

V potitulkové scéně vidíme, jak vůdce kmene umírá…


Thumbnail Play icon


 • Jiri007
  Jiri007 10.12.2020 | 22:52:29

  Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si to Carrie s Lucasem rozdali a pak mu rano řekla že je konec ale vyvrbilo se to fakt zajimavě a čekal jsem že Deva bude Lucasova dcera a musim řict že nemělo chybu jak se Olek a Carrie navzajem zřidili ale aspon to Carrie přežila ale je mi lito Rebeccy že ji amenitevyhodili ale to že šla bydlet ke Kaiovi to se dalo čekat a nemělo chybu jak potom hned šla za Lucasem a chtěla si to rozdat a nechapu co je Kaiovi do toho s kym se muchluje a jsem zvědav jak to bude mit Kai ted když načelnik kmene zemřel.

 • choudys
  choudys 27.3.2020 | 23:02:25

  No teda si to hezky rozdali, obě linky zajímavý.

 • davistercz
  davistercz 17.1.2014 | 15:13:34

  Oleg :(

 • sedlo03
  sedlo03 24.3.2013 | 17:43:21

  „Budmo!“

 • KevSpa
  KevSpa 3.3.2013 | 21:50:30

  „Myslím, že lítost není moje silná stránka.“


Banshee

Když jste zamilovaní, může se vám zdát, že vám celý svět leží na dlani. A může vás tak třeba napadnout, že okrást bosse ukrajinské mafie je dobrý nápad. No, není. Už nikdy nebudete v bezpečí, ve vězení, ani po propuštění a zašití se v nějakém menším (zdaleka však ne nudném) městečku… s identitou nového šerifa. Takového šerifa ještě nezažili!

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CineMax | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Antony Starr (Lucas Hood), Lili Simmons (Rebecca Bowman), Matt Servitto (Brock Lotus), Matthew Rauch (Clay Burton), Ulrich Thomsen (Kai Proctor), Hoon Lee (Job), Frankie Faison (Sugar Bates), Ryann Shane (Deva Hopewell), Ivana Miličević (Carrie Hopewell), Rus Blackwell (Gordon Hopewell), Trieste Kelly Dunn (Siobhan Kelly), Odette Annable (Nola Longshadow), Geno Segers (Chayton Littlestone), Anthony Ruivivar (Alex Longshadow), Ben Cross (Králík)