Lucas Hood

Lucas Hood

Antony Starr Sezóny 4 2013 - 2016


Bývalý vězeň, který se stane šerifem v Banshee.

U výslechu po jeho zatčení jako své pravé jméno uvedl John Smith, ale v současné době si říká Lucas Hood. Tuto identitu převzal od policisty, který přijel do Banshee dělat šerifa. Den před nástupem však měl pravý Lucas Hood konflikt s Proctorovými hochy v Sugerově baru.

Lucas seděl patnáct let ve vězení za krádež diamantů, které ukradl společně se svou přítelkyní Anne (dnes Carrie). Společně o ně okradli Králíka, který se za to pokusil Lucase ve vězení zabít.
Hned po propuštění z vězení se Lucas vydal za Jobem, aby zjistil, kde teď Anna žije a ten ho poslal do Banshee. Hned jak vyšel z Jobova salónu všiml si, že je sledován – Králík na něj poslal své lidi.

Když Lucas dorazil do Banshee přišel na to, že Anna je vdaná a má dvě děti. Dava je pravděpodobně jeho.

Když se rozhodl odjet z města, zastavil se v Sugerově baru a tak se dostal k potyčce mezi pravým Lucasem Hoodem a Proctorovými vyděrači. V této potyčce byl pravý Lucas Hood zabit a zakopán v lese, jeho ostatky byly nalezeny v desáté epizodě.

V desáté epizodě se Lucas dobrovolně vydal Králíkovi, aby tak mohl ochránit všechny ostatní ve městě. Měl však štěstí, na pomoc mu přišlo celé policejní oddělení společně s Jobem, Carrie a Sugerem.

V desáté epizodě v potitulkové scéně vidíme syna pravého Lucase Hooda, jak se snaží dovolat svému otci. Také si pouští na youtube video, kde Lucas Hood bojuje s Damienem Sanchezem.