S01E06: The Truth

S01E06: The Truth

CZ 22.4.2013 2 930 000 43 minut


Norma se chce vydat za Zackem a popovídat si s ním, domů však přichází Dylan a řekne Normanovi, ať s ním jede do přístavu k lodi Keitha Summerse.

Popis šesté epizody:

Norma je zhroucená z toho, co se právě dozvěděla o Zackovi a chce za ním jet, Norman ji však zastaví.

Dylan navštíví svého šéfa (Gila) a řekne mu, co se stalo Ethanovi, přizná se i k tomu, že toho vraha pak přejel. Gil mu řekne, že se musí zbavit Ethanova auta a také mu poví, kde to má udělat. Zde ho vyzvedne Remo, Dylanův nový parťák.

Norma se chce vydat za Zackem a popovídat si s ním, domů však přichází Dylan a řekne Normanovi, ať s ním jede do přístavu k lodi Keitha Summerse. Vydají se tam, cestou Dylan řekne Normanovi, že už si vybral nové bydlení a že tam půjde bydlet s ním, také se ptá Normana, jak zemřel Sam. V přístavu chvilku prohledávají loď a nakonec tam najdou pásek Keitha Summerse, který vhodí do vody. Dylan také řekne Normanovi, že si myslí, že Sama zabila Norma.

Norma čeká doma, až se Dylan a Norman vrátí, uvidí světla a jde se podívat ven. Přijal Zack, který si s ní chce dát rychlovku a zatáhne ji do motelu, Normě se však vůbec nechce a dává to najevo, poté Zack uslyší zvuky a ptá se, jestli je někdo ubytovaný v motelu, Norma říká, že ne a Zack se jde podívat. Zaklepe na dveře, odkud vykoukne Jiao, když vidí Zacka vykřikne a uteče. Zack ji chce zastřelit, ale Norma do něj strčí. Zack Normu odstrčí a vydá se za Jiao.

Mezitím přijíždí Dylan a Norman. Dylan hned říká, že mají v plánu odstěhovat se pryč. Norma to chce vysvětlit, poté řekne, že Zack našel Jiao. Chtějí odjet pryč, ale v tom se Zack vrátí a všechny odvede do domu do kuchyně. Když Zack začne mlátit Normu, Norman se zvedne a pustí se do něj, ten ho však odstrčí, přičemž upustí zbraň, kterou vezme Dylan a začne po Zackovi střílet. Norma se snaží dostat Normana do auta, ale je moc těžký, na verandě zavolá policii.

Když sedí Norma i Norman v autě, tak Norma přijde na to, že nemá klíče, v tom zaslechnou několik výstřelů z domu. Poté k vidí, jak k nim přichází Zack, ale vystřelit už nedokáže. Dylan přichází a má jen postřelenou ruku. Norma říká, že zavolala policii a Dylan jim chce říct celou pravdu. Norma se mu rozhodne říct pravdu o smrti Sama. Říká, že Sama zabil Norman a to když Sam Normu mlátil – praštil ho mixerem přes hlavu. Norma to pak na fingovala tak, aby to vypadalo jako nehoda. Norman si z vraždy svého otce vůbec nic nepamatuje.

Thumbnail Play icon


 • ZabyJack
  ZabyJack 3.6.2017 | 2:57:55

  Som zvedavý aký to bude mat dopad na mesto a kto sa objaví dalši kto v tom išiel zo Zacom. Ten koniec ma celkom prekvapil ani by som nepomyslel že by to mohol urobiť Norman

 • Tatko-Šmolko
  Tatko-Šmolko 11.2.2015 | 16:33:00

  Wau, tento seriál začína gradovať !!!

 • Dark-ex
  Dark-ex 12.4.2014 | 20:12:57

  Jediná epizoda z první řady, kterou si vybavím i teď. Byla prostě nejlepší z první řady

 • RichardSpitzer
  RichardSpitzer 3.5.2013 | 9:24:45

  Souhlas s Martina14 – zatím nejlepší díl

 • Martina14
  Martina14 28.4.2013 | 19:49:40

  zatiaľ asi najlepší diel :) podľa mňa

 • vojtamkv
  vojtamkv 24.4.2013 | 15:40:48

  Tenhle díl byl hustej :-D