Co čekat od Bates Motel?

Co čekat od Bates Motel?

14.1.2013 19:46


Co prozradil Carlton Cuse o seriálu Bates Motel?


Kritici nevědí co od Bates Motel čekat a tak Carlton Cuse, výkonný producent seriálu, nadzvedl pokličku a poodhalil několik informací o seriálu.


Největší obavou kritiků bylo, že seriál bude plný nadpřirozených jevů a to právě kvůli spolupráci s Carltnem, který se kdysi podílel na seriálu Lost. Carlton však tyto pochyby vyvrátil, když prohlásil, že v seriálu nebude nic ve stylu ledních medvědů a černého kouře či podobných nadpřirozených jevů. Seriál je vnímán jako psychologický thriller, který si zakládá hlavně na napínavém příběhu.

Carlton také dodal, že ne v každé epizodě nás čeká nějaká ta vražda, seriál se bude snažit jít ve šlépějích těch nejlepších seriálů současnosti jako je Breaking Bad a Homeland, kde se jedna věc řeší i více epizod, ale nemusíme se bát, že celou dobu budeme řešit to samé, v seriálu nás čeká plno záhad. Producenti mají vše dokonale promyšlené a mají v plánu si ponechat několik věcí, na které by navázali ve druhé řadě.

Důležitým poznatkem je, že ač je seriál na motivy známého filmu Psycho, tak to rozhodně neznamená, že film bude udávat děj seriálu. Seriál se filmu rozhodně skálopevně držet nebude, protože je zde plno dalších příležitostí, kudy se může seriál ubírat.

Atmosféru z Bates Motel také určitě navodí plakáty, na které se můžete podívat v galerii.

Jak na vás působí nový seriál z produkce televizní stanice A&E? Dáte seriálu šanci?


Jít na Bates Motel | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!