Ještě větší Psycho než jsme doufali!

Ještě větší Psycho než jsme doufali!

19.5.2015 18:46


Zlomili jste na Bates Motel hůl? Tak začněte hledat izolepu a dejte hůl zase dohromady. Protože po třetí řadě nebude litovat.


Bates Motel se neuvedl zrovna famózním způsobem. Tempo první řady bylo pomalé a dějových linek bylo nastíněno tolik, že člověk dlouze přemýšlel, o čem to vlastně je.
Druhá řada se pak více věnovala Normanově milostnému životu, takže se nám ze seriálu stalo teen drama o chlapci, který by si rád užil. Už jsme věděli, že s Normanem není něco v pořádku, ale zatím si to Norman nepřipouštěl a ani Norma si to nechtěla připustit. Celé dvě série v podstatě svým výkonem táhla Vera Ferminga v roli Normy.

Letos přišla řada třetí a Bates Motel se posunul do další fáze vývoje. Celý seriál je najednou více o Normanovi a jeho vztahu k matce. Norman si konečně uvědomuje, že není v pořádku a není sám. Vědí to všichni a všichni o tom mluví. Vedlejší linie jsou opravdu vedlejší a není jich tolik, takže je dost prostoru právě pro Normana. Napětí je cítit v každé epizodě a čím více se blížíme k finálové epizodě, tím více graduje vztah mezi Normanem a jeho matkou. A přesně o tom by Bates Motel mělo být. V očích třetí řady pak dvě předchozí řady dávají mnohem větší smysl. Seriál výborným způsobem zachycuje Normanův vývoj a jeho přeměnu v Normu.


Pokud tedy váháte, zda se seriálem začít či se k němu opět vrátit, rozhodně si myslíme, že po třetí řadě nebude litovat. Takže ano, pusťte si Bates Motel a nenechte se odradit pomalým vývojem, protože ve třetí řadě se dočkáte velmi vyzrále třešničky.

Hodnocení třetí řady: 90 %

Sledovali jste třetí řadu? Jak se vám líbila? Nad budoucností seriálu se stále vznáší otazník, stanice A&E stále nerozhodla, jak to s Bates Motel bude.

Foto: A&E

Nezapomeňte Bates Motel ohodnotit.


Jít na Bates Motel | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!