Natáčení Gotham Knights je v plném proudu

Natáčení Gotham Knights je v plném proudu

19.4.2022 21:26


V kanadském Torontu aktuálně vzniká pilotní díl projektu Gotham Knights. Novinka nás zavede do ponurého Gothamu, ve kterém se tým následníků snaží navázat na Batmanovu letitou válku proti zločinu. A dočkat bychom se měli i nového Bruce Waynea.


Gotham Knights se soustředí na příběhy členů Netopýří rodiny Stephanie Brown/Spoiler (Anna Lore), Carrie Kelley/Robin (Navia Ziraili Robinson) a Harper Row/Bluebird (Fallon Smythe), které za pomoci dalších spojenců musí pokračovat v obraně Gothamu poté, co padl ústřední hrdina, samotný Batman. Projekt vzniká pod záštitou Grega Berlantiho, Sarah Schechter a Davida Maddena, tedy zkušených tvůrců v rámci Arrowverse, a CW prozatím objednalo hodinovou pilotní epizodu. V té se kromě hrdinů objeví i státní návladní Harvey Dent, budoucí Two-Face, kterého si zahraje hvězda Supernatural Misha Collins.

Týmem Gotham Knights prošlo v komiksech mnoho členů. Foto: DC Comics

Pilotní díl se aktuálně natáčí v Torontu, podobně jako většina DC seriálů. Na internetu se samozřejmě objevily nějaké záběry z natáčení, ze kterých nejvíce zaujme náhrobek Bruce Waynea. Samotný Wayne by se ale měl objevit ve flashbacích, což naznačuje toto tiktokové video insiderů.

Pokud se z Gotham Knights stane regulérní seriál, dočkáme se Gothamu na jiné Zemi, než se odehrává Batwoman. Otázkou ale také je, zda bude vůbec Batwoman nadále pokračovat. Prodloužení o další sérii se totiž ještě nedočkala.

Dáte Gotham Knights šanci?


Jít na Batwoman | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!