S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

CZ 11.10.2012 2 780 000 43 minut


Catherine Chandlerová byla jako dítě svědkem vraždy své matky. Nyní, o devět let později, pracuje jako policistka pro newyorskou policii a případ ji zavede k jejímu zachránci, Vincentu Kellerovi, který ale není tak docela obyčejný člověk.

Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (hraje Kristin Kreuk, známá především ze seriálu “Smallville”) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil. O devět let později je Catherine policistou newyorské policie a vyšetřuje případ, který ji zavede k osobě, jež ji zachránila: k bývalému lékaři a vojákovi jménem Vincent Keller (hraje Jay Ryan, který hrál v seriálu “Terra Nova”).

S pomocí svého přítele J.T. Forbese (Austin Basis, “Life Unexpected”) se Vincent skrývá a střeží své tajemství – když se rozzuří, stává se děsivou bestií neschopnou kontrolovat svou super sílu. Přesto je Catherine dotčena jeho skutečnou osobností a ví, že svůj vztah s Vincentem musí utajit před svým šéfem Joe Bishopem (Brian White, “The Shield”), svou partnerkou Tess Vargasovou (Nina Lisandrello, “Nurse Jackie”) a dokonce i před svým nejbližším přítelem patologem jejich oddělení Evanem Marksem (Max Brown, “The Tudors”).

Cat a Vincent jsou k sobě silně přitahování, ale uvědomují si, že jejich spojení je mimořádně nebezpečné pro ně oba.

Epizodu napsanou Sherri Cooperovou a Jennifer Levinovou režíroval Gary Fleder.

Hudba z epizody:
Calling All Angels by Train
Midnight City by M83
The Weight of Love by Snow Patrol
You’ve Got Something (Wrong With You) by Cocaine is For Horses
Angel of the Morning by Juice Newton
Never Let Me Go by Florence + the Machine
Who Is She? by Nick Murray Project

Foto: CW
  • nakao
    nakao 15.6.2016 | 19:43:07

    První díl, který přesně předznamenává celou první sérii, dostanete přesně to, co je v Pilotu – na první pohled to vypadá dobře, ale úplně to nesedí, načež když se zamyslíte víc, je to trochu hloupý. Ale co, i přesto, že ty vlasy jsou nic moc, tak Vincent vypadá skvěle a stejně tak i Cat :D


Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)