S01E02: Proceed with Caution

S01E02: Proceed with Caution

CZ 18.10.2012 2 000 000 43 minut


Zatímco Catherine vyšetřuje záhadný pád baleríny na vzestupu ze střechy, hledá u Vincenta pomoc s rozluštěním lékařských záznamů, které patřily její matce. JT se obává, že Catherininy návštěvy by mohly způsobit to, že Vincenta objeví Muirfield.

Když mladá balerína na vzestupu záhadně spadne ze střechy, Vincent zjistí, že její náhradnice Victoria (Elizabeth Blackmore) skrývá informace o její vraždě. Catherine a Tess navíc zjišťují, že se oběť snažila podat trestní oznámení kvůli napadení.

Mezitím Catherine hledá u Vincenta pomoc s rozluštěním lékařských záznamů, které patřily její matce. JT se obává, že Catherininy návštěvy by mohly způsobit to, že Vincenta objeví Muirfield (firma, která byla zodpovědná za pokusy, které na něm dělala armáda). Catherine Vincenta přemlouvá, aby jí pomohl rozjet vyšetřování Murfieldu, ale Vincent odmítá, takže Cat provádí vyšetřování na vlastní pěst, dokud není její počítač vymazán pomocí nebezpečného viru (protože se zajímala o osoby, na kterých Muirfield dělal pokusy).

Heather (Nicole Gale Anderson) se stěhuje z Catherinina bytu, protože je jí nepříjemné sestřino neustálé pátrání po odpovědích ohledně smrti jejich matky.

Epizodu napsanou Sherri Cooperovou a Jennifer Levinovou režíroval Rick Bota.

Hudba z epizody:
Kaleidoscope Hearts by Magic Wands
Silent Machine by Cat Power
Unstoppable by Minutes Til Midnight
Black Flies by Ben Howard

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)