S01E03: All in

S01E03: All in

CZ 25.10.2012 1 880 000 43 minut


Cat a Tess vyšetřují vraždu imigračního soudce, ze které je obviněna Iris, imigrantka z Bosny. Ač tento případ není Catherinin, ale byl přidělen jiným kolegům, Catherine, která je přesvědčená, že je Iris nevinná, jej tajně vyšetřuje. Když její činy naruší vyšetřování, šéf ji suspenduje a odnáší to i její parťačka.

Iris (Lara Jean Chorostecki), imigrantka z Bosny, je zatčena kvůli podezření ze zabití soudce, který deportoval jejího bratra. Vincent trvá na tom, že je Iris nevinná a tak Catherine, která také věří svým instinktům, které jí říkají, že je Iris nevinná, případ tajně vyšetřuje, ač je přidělen jiným kolegům, aby zjistila pravdu.

Když její činy naruší vyšetřování, Joe ji suspenduje a Tess musí dělat pouze papírování.

Nicméně Cat i nadále pokračuje ve vyšetřování a zjistí, že Iris skrývá mnohem větší tajemství, než je vražda a kvůli tomu potřebuje Vincentovy odborné znalosti z oblasti medicíny. Požádá ho tedy o pomoc, kterou dostane a J.T. je znepokojen tím, jakému riziku odhalení Muirfieldem se Vincent vystavuje, když Catherine pomáhá, což vede k tomu, že Cat najde způsob, jak s Vincentem komunikovat, aniž by ho musela vidět.

Epizodu napsanou Jeffem Rakeem režíroval P.J. Pesce.

Hudba z epizody:
Cut It Out by Kitten
Money In Paper by Little Barrie
Trip A3 by Plaster
Titanium (feat. Sia) by David Guetta & Sia
Dangerous by Chanel Leon
Figure it Out by Emma-Lee
Save Yourself by Greg Holden

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)