S01E05: Saturn returns

S01E05: Saturn returns

CZ 8.11.2012 1 840 000 43 minut


Catherine slaví narozeniny. Na její oslavu Vincent samozřejmě přijít nemůže, když má být technicky mrtvý, zato je tam Evan, který Catherine ve fotobudce políbí, což Vincent samozřejmě vidí a velmi špatně snáší. Mezitím Tess a Cat vyšetřují záhadné zmizení ženy jménem Amy.

Vincent je zachycen kamerou obchodu, když se snaží zabránit loupeži a Cat ho varuje, aby byl obzvlášť opatrný poté, co se jeho fotka objeví v novinách.

Cat a Tess vyšetřují zmizení ženy jménem Amy (Annie Murphy), která zmizela poté, co ji její snoubenec doktor Michael Walter (Jeremy Glazer) překvapil oznámením jejich sňatku v novinách. Evan projíždní systémem Amyiny otisky prstů a zjistí její skutečnou totožnost, zatímco Cat se ptá sama sebe, zda bylo její zmizení úmyslné poté, co se Vincent zmíní, že s J.T. mají únikový plán, kdy vyklidí jejich podkroví v řádu minut. Později se ztratí i Michael a Joe zjistí, že jeho tým byl podveden.

Mezitím Heather pro svou sestru plánuje oslavu narozenin, čímž Cat donutí odložit její narozeninové plány s Vincentem.

Na párty sdílejí Cat s Evanem překvapivý moment.

Epizodu napsanou Rogerem Grantem režíroval Bradley Walsh.

Hudba z epizody:
Best Part Of Me by St Leonards
Beautiful Day by Toby Lightman
In a State by Sasha & UNKLE
V.I.P. by Crash Boom Bang
Heart On a Mission by Zach Berkman
In a State by UNKLE

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)