S01E07: Out of Control

S01E07: Out of Control

CZ 29.11.2012 1 520 000 43 minut


Catherine se dozví pravdu o Vincentových výpadcích. Evan je unesen a Cat prosí Vincenta, aby jí ho pomohl najít a zachránit mu život a neuvědomuje si, že vystavuje Vincentův život vážnému nebezpečí. Tato její prosba má pro Vincenta ničivé následky, které jej doženou až do klece.

Díl začíná tím, jak se Vincent po výpadku z konce předchozího dílu probudí celý od krve a nemá nejmenší tušení, co se stalo. J.T. se snaží určit příčinu Vincentových stále častějších výpadků, ale když Vincenta ovládne jeho vnitřní zvíře, je nucen jej uklidnit taserem. Když se Cat zmíní o vraždě studenta na univerzitě, kterou vyšetřuje, J.T. se obává, že by do toho mohl být Vincent zapletený.

Mezitím Evan a jeho nový stážista naleznou na oběti z univerzity podivný řez, který se shoduje se značkou vyřezanou na mrtvole ženy nalezené na akademické půdě v předchozím roce. Evan hledá na místě činu další stopy, když je unesen.

Cat prosí Vincenta, aby jí ho pomohl najít a zachránit mu život a neuvědomuje si, že vystavuje Vincentův život vážnému nebezpečí. Tato její prosba má pro Vincenta ničivé následky, které jej doženou až do klece.

Epizodu napsanou Brianem Petersonem a Kelly Souders režíroval Rick Bota.

Hudba z epizody:
Sweet Rock N Roll by Vibrolux
St. Christopher by Michael Logen
Seasons by Heather Porcaro & the Heartstring Symphony
In The Summer by Crystal Fighters
I Am Freedom by Monster Truck
Everybody Gets What I Go by Dave Bassett featuring Lindsay Ray

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)