S01E08: Trapped

S01E08: Trapped

CZ 6.12.2012 1 410 000 43 minut


V tomto díle se konečně dozvíme něco z Vincentovy minulosti. JT se domnívá, že Catherine je spouštěčem Vincentových výpadků. Proto Vincent, aby toto tvrzení vyvrátil, JTmu dovolí vstříknout mu endorfiny a sedativa, která ho uvrhnou do onoho stavu, kdy Vincent ve flashbacích znovu prožívá chvíle, které zažil v Afgánistánu.

Vidíme to, jak dostal první injekci, která jej měla změnit v supervojáka a vzpomene si, kdo mu tuto injekci měnící DNA vstříknul. Také si vybaví, jak se u ostatních vojáků začaly objevovat neočekávané nežádoucí účinky, včetně výpadků, které právě prožívá.

Díky tomu si uvědomí, že Cat není spouštěčem těchto problémů. Vincent se o tyto své vzpomínky samozřejmě podělí s Cat, která si sama vzpomene na pár věcí.

Zatímco Cat a Tess řeší pokus o vraždu mladého popového zpěváka, Evan cat podezřívá, že ukrývá toho, kdo jej zachránil v metru a zabil muže, který se jej chystal zavraždit.

Epizodu napsanou Emily Silverovou režíroval Paul Fox.

Hudba z epizody:
Let it Go by Dragonette
Boom by Da Enforcerz
Do What I Want by Jack Miz
Little Miss by Hourcast
Diamond by Victory
Let Love Find You by Lucie Silvas
Keep Pushing On by DomatoGirl Was A Manslayer by Max Schneider

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)