S01E15: Any means possible

S01E15: Any means possible

CZ 14.3.2013 1 430 000 43 minut


Vyšší vedení se začíná zajímat, proč Catherinino pracoviště není schopné chytit takzvaného ochránce a Catherine jako vždy dělá vše pro to, aby Vincenta ochránila.

Minulý díl skončil tím, jak si Vincent a Catherine vyznali lásku a tento začíná tím, jak se chystají povznést jejich vztah na další úroveň. Vincent nad sebou ovšem ztratí kontrolu a Catherine málem zabije. Když se ji chystá rozsápat, naštěstí se probudí a ukáže se, že to byl jen sen. Sen, který Vincenta ovšem těžce rozhodí a způsobí, že se ke Catherine chová velmi odtažitě a vyhýbá se tomu být s ní sám.

Evan předává Muirfieldu své nálezy o mezidruhovém stvoření a čeká, že teď budou spolupracovat na jeho chycení, ale Muirfield ho vyvádí z omylu a nic víc, než jeho výzkumy, od něj nechce.

Mezitím se Catherine seznamuje s novým státním návladním Gabem Lowanem, který vyšetřuje Catherinino oddělení kvůli tomu, že dosud nechytilo tzv. ochránce. To, že Tess požádala o změnu parťačky kvůli tomu, že viděla Catherine ničit důkazy, jim situaci moc neusnadňuje.

Vincent se konečně odhodlá Catherine říct o svém snu, který jej tolik vyděsil. A poví jí, že před dvěma lety při sexu málem zabil ženu. Přežila jen díky tomu, že včas utekla. Catherine ho uklidňuje, že by jí nikdy neublížil, ale on jí říká, že s ní se cítí jako utržený ze řetězu.

Poté, co Vincent nedopatřením zabil Joeova bratra Daria, o něm média píší, že je chladnokrevný vrah a Catherine chce najít muže, který Daria nutil, aby zabil Heather, aby dokázala, že Vincent není chladnokrevný vrah. Najdou stopu a Catherine jde za Evanem, aby jí pomohl tohoto muže spojit s Dariovou vraždou. Evan se do toho ovšem místo pomoci pustí sám.

Cat zjistí, že se tento muž Ray Sheckman bude nacházet ba maškarním galavečeru, kam se vypraví. Catherine Sheckmana sbalí a dostane ho do prázdné galerie, kde ho napadne Vincent ve zvířecím stavu a nařídí mu, aby řekl policii, že ochránce Heather jen chránil. Ray jde za Gabem a chce mu to říct výměnou za úplnou imunitu, ale namísto Vincentova očištění je Ray nalezen mrtev ve sklepě muzea. Muirfield si myslí, že to udělal Evan a vezmou ho do svých služeb.

Navíc se ukáže, že Gabe Lowan se neobjevil na okrsku, aby tam vyšetřoval postupy, ale proto, aby sestavil zvláštní jednotku, která bude hledat ochránce. A Cat se samozřejmě stane její součástí.

Nakonec Vincent a Catherine přeci jen naplní svůj vztah.

Epizodu napsanou Rogerem Grantem režíroval Steve Adelson.

Hudba z epizody:
Heaven by Depeche Mode
Double Edge by Emika
As Far As I Can See by Phantogram
Brick Walls by The Death Beats
Sugar by Wanderhouse
We Are Stars by The Pierces

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)