S02E16: About Last Night

S02E16: About Last Night

CZ 10.3.2014 800 000 43 minut


Cat a Vincent se musejí vypořádat se společně strávenou nocí, na kterou mají očividně každý jiný názor a Samem, který uprchl z vězení a Catherine navíc, aby toho neměla málo, musí řešit i svůj vztah s Gabem. K čemu to povede?

Poté, co spolu stráví noc, Cat odchází, aniž by zanechala dopis. Vincent říká JTmu, že to pro něj hodně znamenalo a že to bylo víc, než jen rozchodový sex. Cat mezitím říká Tess, že ač sex byl velmi dobrý, byl to jen rozchodový sex.

Sam utíká z vězení, když vytvoří rozruch tím, že jinému vězni vpíchne bestií sérum. Najde lidi, co hledal a jednomu z nich vstříkne sérum a přikáže mu, aby je všechny zabil. Cat a Vincent dorazí včas a Vincent tu bestii zabije.

Gabe a Cat se rozejdou.

Když Cat dorazí domů, najde otevřené zadní dveře, což znamená, že Vincent je poblíž. Usměje se a jde za ním na střechu, kde si navzájem vyznají lásku a stráví spolu noc.

Ráno je Vincent zatčen za vraždu.

Foto: CW
  • nakao
    nakao 8.1.2015 | 23:12:33

    skvělej díl a super písnička Guiding Light


Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)