S03E03: Bob & Carol, Vin & Cat

S03E03: Bob & Carol, Vin & Cat

CZ 21.6.2015 860 000 43 minut


Vincent a Cat potkávají dokonalý pár. Když vyšetřování převezme manželský pár agentů FBI (Alan Van Sprang a Natasha Henstridge), Catherine a Vincent doufají, že vidí své budoucí verze, ale obávají se, že jejich pracovní vytížení ohrozí jejich vztah. Když se tyto dva páry spojí a spolupracují na případu, vyplují na povrch záhadné náhody, což vyvolá podezření. JT mezitím zkoumá, zda má vlastní super schopnosti, zatímco Tess zvažuje kariérní postup a Heather se nabízí zajímavá možnost, jak své velké sestře usnadnit život.

Epizodu napsanou Melissou Glenn režíruje Stuart Gillard.

Ve třetí řadě se seznámíme s Bobem a Carol, kteří stráví hodně času s Vincentem a Cat. Jsou jakýmsi jejich odrazem, nebo, chcete-li jejich budoucí verzí. Bystrý, okouzlující a naprosto synchronizovaný manželský pár se podělí o rady ohledně manželství a vztahu s jejich zasnoubenými (!) protějšky.
A jak se tyto dva páry potkají? Bob a Carol jsou profesionálně vypadající agenti Ministerstva vnitřní bezpečnosti, ale jak bojují vedle Cat a Vincenta, brzy si uvědomí, že jsem mnohem dokonalejší pár, než to vypadá.

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)