Co nám sdělil výkonný producent Brian Peterson?

Co nám sdělil výkonný producent Brian Peterson?

12.2.2013 21:23


Výkonný producent Brian Peterson nám sdělil pár informací z pozadí nadcházejících dí­lů.


POZOR, OBSAHUJE SPOILERY, takže vy, kdo se chcete nechat překvapit tím, co nás v dalších dílech čeká, už dále nečtěte!!

Poté, co Vincent zahodil Catherininu lásku a utekl za Alex, začali se diváci ptát: Budeme na Vincenta moci být v následujících dílech hrdí?


Brian Peterson na to říká: „Fanoušci se o Vincenta a Cat vážně zajímají, což je to, co jsem chtěl. Už jen skutečnost, že budou někoho nenávidět jen proto, že ohrozí Catherinino teritorium, znamená, že vše funguje, jak má a že se lidé zajímají o jejich cestu a to je to nejdůležitější.“

Beauty and the beast je drama a bez konfliktů, které páry rozdělují, by směřovalo ke svému konci, proto Peterson dodává, že dojde k několika klíčovým momentům, včetně jednoho, kde se ti dva téměř políbí – jen aby byli těsně předtím vyrušeni.

„Věci jsou nyní složité a to nejen zvenčí, ale i uvnitř. Mají mezi sebou problémy, protože se Vincent tak rychle obrátil k někomu jinému a Cat bude trochu zdrženlivá, co se týče toho znovu si ho k sobě pustit. Způsobí to pár vnitřních konfliktů… Nejspíše v dalších čtyřech nebo pěti epizodách na ně začne útočit celý vnější svět. Lidé v jejich životě, na okrsku, Muirfield – to vše jim dokáže výrazně zkomplikovat snahu vyřešit jejich vztah,“ dodává Peterson.

Hlavním heslem letošního jara je „Cat a Vincent proti celému světu“.

Něco na způsob: „Co se stane, když se dva lidé milují, ale všechno se je snaží rozdělit?“. Romance, kdy bojují za lásku proti tomuto zlému světu. To něco, co jsme vlastně zatím neviděli, protože spolu nikdy skutečně nebyli, to je hlavní podstatou letošního jara. A potom, další část je, řekl bych, když je jejich láska tak silná, že by udělali téměř cokoli, aby toho druhého ochránili. Jak se potom dají strhnout svými činy a jaký to bude mít dopad na jejich životy?“

Toto jsou slova Briana Petersona k pokračování vašeho oblíbeného seriálu.

Co si o tom myslíte vy?


Jít na Beauty and the Beast | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!