Giancarlo Esposito věří ve spin-off zaměřený na Guse Fringa

Giancarlo Esposito věří ve spin-off zaměřený na Guse Fringa

8.9.2022 20:32


Giancarlo Esposito si myslí, že Gus Fringe si zaslouží svůj vlastní příběh. Nezbývá než s ním souhlasit.


V polovině srpna jsme se rozloučili se světem Breaking Bad. Otázkou je, na jak dlouho? Vrátíme se do něj ještě? Aktuálně se dá říct, že šance nejsou moc velké, protože sami tvůrci se nechali několikrát slyšet, že další spin-off neplánují, ale nějaké možnosti tu jsou.

Stanice AMC své úspěšné projekty podporuje a Netflix by určitě také souhlasil s produkcí dalšího seriálu. Nabízí se nám hned dvě varianty. Giancarlo Esposito prohlásil, že si svůj příběh zcela určitě zaslouží Gustavo Fring.


S postavou Guse jsme se setkali už v Breaking Bad, kde hrál důležitou součást celého příběhu, stejně tak byl důležitý i v Better Call Saul. Z jeho života známe již podstatnou část, ale herec věří, že má ještě hodně co nabídnout.

Esposito by si přál seriál o Gusovi; Foto: AMC

Velmi podobně se vyjádřila i herečka Rhea Seehorn, která v Better Call Saul hrála Kim. Kim z finále seriálu vyvázla svobodná, takže v tomto případě mají tvůrci pro pokračování v podstatě dveře otevřené.

Otázkou je, jestli mají tyto příběhy vůbec co nabídnout. Z Gusova neznáme v podstatě jen jeho mládí, což by znamenalo víceméně neúčast Esposita v seriálu. Co se týče seriálu o Kim, tak tam nám přijde potenciál ještě nižší.

Myslíte si, že má smysl uvažovat o dalším seriálu ze světa Breaking Bad?

Zdroj anotačního obrázku: AMC


Jít na Better Call Saul | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!