Walter White a Jesse Pinkman se objeví v závěrečné řadě Better Call Saul

Walter White a Jesse Pinkman se objeví v závěrečné řadě Better Call Saul

11.4.2022 20:51


Dvě hvězdy z původního seriálu si zopakují své role a objeví se v závěrečné řadě Better Call Saul. Připravte se na příchod Waltera a Jesseho.


Před začátkem každé řady si klademe tu samou otázku. Objeví se v nové řadě Walter White a Jesse Pinkman? Tentokrát si můžeme říct ano! Peter Gould během víkendové akce potvrdil účast této dvojce v nové řadě.

Na Twitteru seriálu se dokonce objevila první fotka, která toto oblíbené duo zachycuje.

Jesse a Walter si zahrají v šesté řadě, Foto: AMC

Z fotky je patrné, že bychom se s Walterem a Jessem měli potkat už v době, kdy začali spolupracovat. Samotný Saul Goodman se v seriálu Breaking Bad poprvé objevil až ve druhé řadě. Je tedy dost možné, že se časové linie obou seriálů protnou. Minimálně tomu tak bude v jedné scéně.

Ještě než vznikl samotný spin-off, tak se tvůrci seriálu nechali slyšet, že by rádi vyprávěli příběh, který se stal před, po a během Breaking Bad. Zatím jsme se dočkali především scén z období před původním seriálem a několika scén s Genem, ve kterých jsme nahlédli do Saulovy budoucnosti (respektive přítomnosti). Prolnutí obou seriálů jsme se tedy zatím spíše vyhýbali.

Tvůrci nám toho neprozradili mnoho. Víme vlastně jen to, že se Bryan Cranston a Aaron Paul objeví ve finálové řadě ve svých původních rolích. Nikdo neprozradil, jestli se bude jednat jen o cameo, nebo půjde o epizodní roli. Ve výsledku se může stát, že oba uvidíme na parkovišti před Saulovou kanceláří, jak jdou k Saulovi na svoji první návštěvu a tím celý seriál skončí.

Vítáte příchod obou postav do seriálu?

Zdroj anotačního obrázku: AMC


Jít na Better Call Saul | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!