S02E06: Bedposts

S02E06: Bedposts

CZ 16.2.2018 377 000 42 minut


Holden se obrací na Charlie, aby mu pomohla pochopit, co se děje s ním a Říší – ale ona se zdráhá svěřit s tím, proč se vrátila do Fort Reed. Jeff se shromažďuje informace o tajemném Edgarovi a jaký je jeho vztah k Holdenovi. Diane a Tom jsou nuceni dozvědět se více o pastoru Ianovi. Mezitím si Willa a Holden uvědomují, že potřebují pracovat na jejich komunikaci.

Základní info:

Režie: Steven A. Adelson
Scénář: Adam Nussdorf
Hrají: Burkely Duffield (Holden Matthews), Dilan Gwyn (Willa), Jonathan Whitesell (Luke Matthews), Jeff Pierre (Jeff McArdle), Romy Rosemont (Diane Matthews), Michael McGrady (Tom Matthews), Eden Brolin (Charlie), Martin Donovan (Isaac Frost), Erika Alexander (Tess Shoemacher), Dylan Schmid (mladý Holden), Lara Gilchrist (Celeste), Peter Kelamis (muž ve žluté bundě), …
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Beyond(Z onoho světa)

Holden je mladý muž, který se po dvanácti letech probudí z kómatu. Po probuzení brzy zjišťuje, že má nadlidské schopnosti. Tyto schopnosti ho však zavedou do velmi nebezpečných problémů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Burkely Duffield (Holden Matthews), Jonathan Whitesell (Luke Matthews), Jeff Pierre (Jeff McArdle), Romy Rosemont (Diane Matthews), Michael McGrady (Tom Matthews), Dilan Gwyn (Willa)