Holden Matthews

Holden Matthews

Burkely Duffield Sezóny 2 2017 - 2018


Chlapec, který se z ničeho nic probudil z dvanáctiletého kómatu a zjistil, že ovládá jisté schopnosti.

S Holdenem se na začátku setkáváme jako se třináctiletým chlapcem. V den, kdy má proběhnout meteorický roj se mladý Holden, jakožto velký nadšenec vědy, rozhodne se svým nejlepším kamarádem Kevinem, že tento přírodní úkaz si nesmí nechat ujít. Proto se tedy Holden vydává večer za svým parťákem ke staré rozhledně.

Při pozorování padajících hvězd se však objeví Kevinův starší bratr Jeff. Nastanou problémy, jelikož Jeff Kevina začne urážet a Holden ho v obraně udeří. Dává se na útěk na své motorce, ale ve snaze ujet pronásledovatelům se dostane do lesa, kde ho srazí větev. Následně se nad Holdenem objeví oslňující záře bílého světla.

Potom se Holden probouzí v nemocnici, avšak zjišťuje, že mezitím uplynulo dlouhých dvanáct let, kdy se nacházel v kómatu. Později si uvědomuje, že během kómatu se s ním něco stalo.

Holden je přátelský a hrdinný typ, avšak ztráta dvanácti let ho citově zasáhla, kvůli čemuž bývá občas náladový a rozpačitý. Snaží se vše dohnat a žít obyčejný život. Velmi mu záleží na rodině a přátelích.

Holden Matthews je…

Foto: Freeform
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!