Jim Parsons se připravil o 50 milionů dolarů

Jim Parsons se připravil o 50 milionů dolarů

21.9.2020 11:00


Herec Jim Parsons, který ztvárnil v seriálu The Big Bang Theory Sheldona, se dobrovolně připravil o nesmírně vysokou peněžní odměnu. Proč se tak stalo, se dozvíte uvnitř článku.


Seriál The Big Bang Theory je nadále jedním z nejoblíbenějších televizních seriálů, jelikož je každá epizoda nabita pořádnou dávkou humoru. Jim Parsons zde ztvárnil Sheldona, který je mezi fanoušky velmi oblíbený. Nedávno též herec prozradil pravý důvod, proč už nechtěl tuto postavu dále hrát, což souvisí i s tím, proč se rozhodl vzdát 50 milionů dolarů.

Díky seriálu The Big Bang Theory si Parsons vybudoval jméno a dostal se tak na žebříček nejlépe placených televizních herců. Herec ale nedávno prozradil, že už toho bylo na něj moc a že už Sheldona nechtěl hrát. Kromě toho věřil, že potenciál této postavy byl už vyčerpán. Kdyby však nadále v této roli pokračoval, dočkal by se seriál ještě několika řad a on by získal opravdu hodně vysokou peněžní odměnu.


Za natočení jedné epizody dostával 1 milion dolarů (tedy 24 milionů dolarů za jednu sérii). Před natáčením dvanácté řady se ale rozhodl, že už ve hraní Sheldona nechce pokračovat. Bez jedné z hlavních postav by bylo těžké udržet seriál při životě, a tak mu bylo nabídnuto více než 50 milionů dolarů, aby se této role ještě chvíli nevzdával.

Herec měl ale jasno v tom, co chce, a tak ani takto vysoká částka nedokázala změnit jeho rozhodnutí seriál The Big Bang Theory opustit. Kvůli jeho přání se tedy musel příběh urychlit, aby mohl být v roce 2019 uzavřen. Původně totiž byly naplánované ještě alespoň dvě další řady.

Přáli byste si, aby Jim Parsons tehdy nabídku přijal a zůstal ještě chvíli Sheldonem? Dejte nám vědět v komentářích.

Zdroj Entertainment Weekly


Jít na The Big Bang Theory | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!