Seriál The Big Bang Theory v číslech

Seriál The Big Bang Theory v číslech

3.8.2019 16:30


V květnu byl odvysílán úplně poslední díl seriálu The Big Bang Theory a my pro vás máme ohledně tohoto seriálu pár čísel, které shrnují to, jak si seriál vedl a co se v něm za těch 12 let přihodilo.


Po dvanácti řadách je seriál The Big Bang Theory u konce a my pro vás máme pár čísel, které se s tímto seriálem pojí. První série se začala vysílat v roce 2007 a seriál se stal jedním z nejdéle vysílaných amerických seriálů, který byl navíc vícekamerový a natáčel se před publikem.

Za ta léta nasbíral Velký třesk také mnoho ocenění a byl mnohokrát nominován na cenu Emmy. Kromě toho se díky roli Sheldona stal Jim Parsons také držitelem Zlatého glóbu. Navíc seriál posbíral ceny např. v Critics Choice Television Awards, People's Choice Awards či Television Critics Association Awards.

V seriálu plném vědy se též hodně odkazovalo na různá čísla, o těchto zajímavostech si můžete přečíst v tomto článku. Navíc se zde objevilo mnoho hereckých i vědeckých hvězd a kromě toho proběhlo v natáčecím studiu i několik flashmobů.

Thumbnail Play icon

A teď se pojďme podívat na trochu jiná čísla, konkrétně na to, kolik hvězdy seriálu vydělávaly během jeho vysílání. O tom, že hlavní pětice herců patřila díky seriálu mezi nejlépe placené televizní herce jste už nejspíš věděli. Nejlépe placeným hercem se samozřejmě stal představitel Sheldona.

A na závěr ještě trochu dalších showbyznysových čísel. Seriál za dobu svého vysílání hodně vydělával, a tak si mohl dovolit i drahou propagaci. Předpokládá se, že si seriál bude i po svém ukončení i nadále na sebe vydělávat a kromě studia dostanou z utržených peněz svůj podíl také hlavní hvězdy seriálu.

Foto: CBS


Jít na The Big Bang Theory | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!