The Big Bang Theory už najdete na Warner Bros. Studio Tour

The Big Bang Theory už najdete na Warner Bros. Studio Tour

10.7.2019 16:30


Prostory, ve kterých se natáčel seriál The Big Bang Theory, již najdete ve Warner Bros. Studio Tour. Návštěvníci se tak mohou na vlastní oči podívat na plac, kde se natáčel jejich oblíbený seriál. Co všechno na této prohlídce najdete, se dočtete uvnitř článku.


The Big Bang Theory se stal jedním z nejpopulárnějších televizních seriálů, který si udržel vysokou sledovanost, a může se tak vyrovnat seriálu Friends. Nyní můžete díky Warner Bros navštívit vybrané lokace, ve kterých se seriál po celá ta léta natáčel. Veřejnosti jsou prostory zpřístupněny od 28. června 2019.

Navštívit můžete ikonické prostory jako Sheldonův a Leonardův byt, chodbu s rozbitým výtahem anebo jídelnu v Caltechu. Jedná se o původní kulisy, které byly uspořádány tak, aby se mezi nimi dalo pohodlně pohybovat, můžete si tak s klidem třeba i sednou na Sheldonovo místo na pohovce.

Výkonný producent Steve Holland prozradil, že po 12 let vždy po natáčení prováděl po place návštěvníky a že se za tu dobu stal celkem dobrým průvodcem. Průvodce ovšem na tomto místě nedělá. Na návštěvě studia bohužel nenajdete obchod s komiksy a neuvidíte ani žvýkačky, které herci nalepili na zadní stranu výtahu, ty totiž byly odstraněny.

Přesto je zde spousta věcí, které se sem dostaly. Najdete tu například tabule s nejrůznějšími vzorečky, také jídelní lístek místních restaurací anebo superhrdinské postavičky či komiksy. Navíc tu najdete vystavené oblečení, které je pro hlavní postavy typické.

Zdroj: LAist

Video, které nabízí prohlídku z pohodlí domova:

Thumbnail Play icon

Jít na The Big Bang Theory | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře