Zavzpomínejte si na finále seriálu The Big Bang Theory

Zavzpomínejte si na finále seriálu The Big Bang Theory

28.5.2020 17:30


Je tomu už rok, co skončil populární sitcom, který nyní můžeme nově sledovat na streamovací stanici HBO Max. Pojďme si proto uvnitř článku trochu zavzpomínat na finále seriálu The Big Bang Theory, který dospěl ke svému konci po dvanácti řadách.


V polovině května minulého roku definitivně skončil seriál The Big Bang Theory, který se skládal z celkem 279 epizod. Dnes můžeme seriál neomezeně sledovat na streamovací stanici HBO Max, jež jej jako první nabízí svým divákům, a připomenout si tak své oblíbené postavy a jejich příběhy, které v nás vyvolaly nejrůznější emoce.

Warner Brothers Television při této příležitosti vypustila do světa dosud nezveřejněné fotografie, které zachycují přípravy na finále seriálu, který si získal naše srdce.


Poslední čtení probíhalo ve Warner Brothers v Burbanku v Kalifornii. Video, které ukazuje, jak toto čtení probíhalo naleznete v článku, ke kterému je přiložené video zachycující chvíle posledního čtení.

Kaley Cuoco si zahrála v seriálu Penny, která za ta léta ušla dlouhou cestu. Z holky od naproti se nakonec stala životní parťačka jednoho z podivínů, který bydlel v protějším bytě. Díky svým sousedům též získala nové přátele a stala se součástí jedinečné party.

A co by to bylo za finále, kdyby nedošlo na slzy. Tady to herec Johnny Galecki nehraje, protože došlo na jeden z milníků v jeho životě, kdy se musel definitivně rozloučit s postavou Leonarda Hofstadtera.

Nechyběl však ani smích. Vzpomínky totiž hercům zůstanou. Kunal Nayyar, který ztvárnil Raje, a Mayim Bialik, jež si zahrála Amy, se na natáčení finále vrhli s úsměvem.

A nebyli jediní, kteří se usmívali, herec Jim Parsons, který ve své roli Sheldona Coopera částečně pokračuje ve spin-offu seriálu s názvem Young Sheldon, byl při natáčení úplně poslední epizody také v dobré náladě.

Natáčení finále si nenechal ujít ani výkonný producent Chuck Lorre, který vytvořil tento ikonický sitcom spolu s Billem Pradym.

Scén, kterých bylo natočeno v bytě Sheldona a Leonarda, je nespočet, a tak nesměla nakonec chybět ani ikonická scéna, při které parta jí v obýváku na pohovce a probírá nejrůznější novinky.

A takhle to vypadalo v hotelu ve Švédsku, kam letěla parta podpořit Sheldona při předávání Nobelovy ceny za fyziku. Zde se konkrétně řešilo to, jak se Sheldon chová sobecky.

Herečka Mayim Bialik spolu se svou kolegyni Melissou Rauch, která ztvárnila Bernadette, brala natáčení finále s úsměvem a povzbuzovala štáb i diváky.

Výkonná producent Steve Holland je nyní součástí natáčecího týmu spin-offu seriálu The Big Bang Theory, který se zaměřuje na život malého Sheldona v Texasu.

Na závěrečné fotografii se představuje Kaley Cuoco, která dolaďuje svůj make up předtím, než se vrhne na natáčení finále. Herečka nyní dabuje Harley Quinn ve stejnojmenném animovaném seriálu a kromě toho ji brzo uvidíme v seriálu The Flight Attendant, který míří na stanici HBO Max.

Foto: Warner Bros. Entertainment Inc.


Jít na The Big Bang Theory | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!