S01E11: All Kinds of Snakes

S01E11: All Kinds of Snakes

CZ 13.4.2021 3 425 000 43 minut


Když už se zdá, že si ženy z kanceláře Dewellová & Hoytová začínají zvykat na nový život, obdrží Jenny zneklidňující telefonát od své dávné lásky, kvůli čemuž se ona a Cassie vrhnou po hlavě do nového případu, nové jurisdikce a zcela nových problémů. Je načase seznámit se s Kleinsasserovými.

Základní info:

Režie: Gwyneth Horder-Payton
Scénář: Elwood Reid & Maria Sten

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Omar Metwally (Mark Lindor), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser), Kyle Schmid (John Wayne Kleinsasser), Ryan Dorsey (Rand Kleinsasser), Britt Robertson (Cheyenne Kleinsasser), Michelle Forbes (Margaret Kleinsasser), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Sebastian Roché (Wagy), Paul Piaskowski (Al Gregor), Rachel Colwell (Angela), Donald Sales (Reynolds), Alonso Oyarzun (Dan), Adrian Formosa (Kent), Brett Houghton (Nick), Sebastian Kroon (Earl),…

Foto: ABC

Upoutávka k dvoudílu:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 16.9.2021 | 13:42:20

    Dobry díl, musim řict že rodina Kleinsasserovych je fakt zajimava a nemělo chybu jak Jenny přišla za Margaret a vyptavala se a pak ji prostě Horst vyhodil a nemělo chybu jak si Cassie popovidala v baru s Cheyenne ale ma pravdu že v každem městě to funguje jinak a jsem zvědav co ted udělaji s Jenny a taky kam vezou Cassie.


Big Sky

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Gabriel Jacob-Cross (Kai Dewell), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Alessandro Juliani (Wang), Jeffrey Joseph (Joseph Dewell), Gage Marsh (Justin Hoyt), Brooke Smith (Merrilee Legarski), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan)