V budoucích dílech sehraje velkou roli rodina Kleinsasserova

V budoucích dílech sehraje velkou roli rodina Kleinsasserova

30.1.2021 15:03


První série ohlašuje sedm nových přírůstku k obsazení, z nichž se jeden z herců připojí rovnou mezi hlavní postavy. Až na jednu postavu budou všichni součástí rodiny Kleinssaserových.


Horst Kleinsasser:

Herec Ted Levine, kterého můžete znát například ze seriálů The Bridge či On Becoming a God in Central Florida, byl obsazen do role Horsta Kleinsassera. Tato postava bude oproti ostatním novým přírůstkům patřit mezi ty hlavní. Horst už několik desítek let řídí rančerské impérium s jistou bezohledností, skupuje upadající ranče, uzavírá dohody, a svou moc rozšiřuje po malé venkovské oblasti Lochsa County. Své děti naučil tomu, aby spolu soupeřily a navzájem si podrážely nohy. Tento kdysi mocný muž utrpěl mrtvičku a nyní může jen šeptat a ví, že musí předat rančerský trůn jednomu ze svých dětí.

Blake Kleinsasser:

Horstova nejstaršího syna Blakea si zahraje herec Michael Raymond-James, které si můžete pamatovat ze seriálů True Blood, Once Upon a Time či Tell Me a Story. Blake se k rodinnému ranči otočil zády a vydal se do města, aby zde začal svou vlastní cestu. Je chytrý, avšak často se zpije až do němoty. Zpět do své dysfunkční rodiny je vtažen poté, co přijede domů, aby se s rančem nějak vypořádal.


John Wayne Kleinsasser:

Druhého nejstaršího syna ztvární herec Kyle Schmid, kterého můžete znát ze seriálů Six či The I-Land. Jeho postava John Wayne je takový rozhněvaný chlápek, který se prohání po okolí svým autem Ford King Ranch s nálepkami Národní střelecké asociace. Drží se starých rančerských způsobů se sílou a zuřivostí. Využil otcovy nemoci k tomu, aby převzal otěže ranče a držel je dál o svého staršího bratra Blakea, který se k rodině před lety obrátil zády.

Rand Kleinsasser:

V roli nejmladšího syna Randa se představí herec Ryan Dorsey, který se objevil ve vedlejších rolích například v seriálech Stumptown, Yellowstone, Bosch či Runaways. Rand je popisován jako šlachovitý, chytrý a klidný muž, který má v sobě ale i trochu prudkosti. Svou matku miluje ale stejně tak ji i nenávidí. Trýzní ho skrytá tajemství.

Cheyenne Kleinsasser:

Jedinou dceru Cheyenne si zahraje herečka Britt Robertson. Ta má na svém kontě už pořádnou dávku velkých rolí jak v seriálech, tak i filmech. Za zmínku stojí například její role v seriálech Life Unexpected, The Secret Circle, Under the Dome, Girlboss či For the People a filmech jako Země zítřka, Nejdelší jízda, Vesmír mezi námi nebo Psí poslání. Cheyenne bývala tatínkovou holčičkou, ale to skončilo, když dospěla, utekla a učinila pár špatných životních rozhodnutí. Její bratři vůbec neberou její názory v potaz a zamítají její nápady ohledně ranče, které považují za ženské nesmysly.

Margaret Kleinsasser:

Matku dětí a Horstovu manželku ztvární herečka Michelle Forbes, která si zahrála v seriálech jako The Killing, Berlin Station nebo Treadstone. Margaret se na první pohled zdá jako naprosto ideální manželka rančera, která zná své místo, ráda peče a stejnou měrou miluje všechny své děti, ale pod svým povrchem je tvrdá jak ocel.

Frank Lindor:

Posledním ohlášeným přírůstkem je herec Omar Metwally (Mr. Robot, The Affair, Treadstone), který se představí jako zástupce maršála Frank Lindor. Nebo jak on sám o sobě říká: „lovec odměn na penzi“. Frank je neomalený a přímočarý a věří, že je život příliš krátký na to, aby se v něm neriskovalo. Vyznačuje se kousavým humorem a nestoudnost využívá jako své brnění.

Zdroj: Deadline (1, 2)

Co na nové postavy říkáte? Na jakého herce se těšíte nejvíc?


Jít na Big Sky | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře