S06E11: Succession

S06E11: Succession

CZ 4.4.2022 59 minut


Princeův plán se ocitne v ohrožení, když proti němu Chuck vytasí zcela nový druh zbraně. Philip a Taylor stojí proti sobě, protože se oba chtějí stát Princeovým nástupcem. Wendy mezitím způsobí zmatek ve firmě.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Billions(Miliardy)

Říká se, že když nejde o život, jde o houby. Jedinou výjimkou jsou možná peníze. Myslí si to alespoň boháč Bobby Axelrod. Jeho podnikání a machinace s penězi ale nejsou úplně čisté, což vzbudí pozornost státního návladního Chucka Rhoadese, který po Axelrodovi začne tvrdě šlapat. Oba dva jsou ale velmi chytří, a proto pro ně bude obtížné se navzájem přechytračit.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
7 sezón | Showtime | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Damian Lewis (Bobby Axelrod), Glenn Fleshler (Orrin Bach), Terry Kinney (Hall), Kelly AuCoin ("Dolarový" Bill Stearn), Daniel K. Isaac (Ben Kim), Jeffrey DeMunn (Charles Rhoades Sr.), Condola Rashad (Kate Sacker), David Costabile (Mike 'Wags' Wagner), Toby Leonard Moore (Bryan Connerty), Maggie Siff (Wendy Rhoades), Paul Giamatti (Chuck Rhoades), Malin Akerman (Lara Axelrod), Malachi Weir (Lonnie Watley), Asia Kate Dillon (Taylor Mason), Nathan Darrow (Mick Danzing)