Tori Whale

Tori Whale

Edwina Findley Sezóny 1 2018 - 2018


Tobiasova mladší sestra.

Tori Whale je Tobiasova mladší sestra, kterou se snažil ochraňovat před jejich násilným otcem, který je bil vždy, když měl příležitost a slušně se opil. To ovlivnilo jejich pohled na svět a rozhodli se, že se mu jednoho dne pomstí. Oba z domova utekli, svůj život si srovnali do latě, Tori se dokonce odstěhovala z Freelandu a žili spokojený život. Když byl jejich otec starý a litoval svých činů, oba se vrátili, aby svůj slib splnili. Tobias mu zlomil páteř, navždy ho paralyzoval a nechal na pospas osudu.

Tori společně s Tobiasem bere speciální sérum, díky kterému ani jeden nestárne. Tobias navíc nabyl nadlidské síly, kterou používá při ochraně své mladší sestry. Společně zvládnou překonat jakoukoliv překážku. Tori je navíc mistryní ve strategii. Umí s lidmi dobře manipulovat a získat si je na svou stranu.

Jednoho večera, kdy byla se svým bratrem v úkrytu Stovky, tak je napadl Black Lightning. Jedna z kulek, která měla být milosrdenstvím pro maskovaného hrdinu se odrazila od jeho elektrického štítu a zasáhla Tori, která na následky zranění vykrvácela.

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!