James Flint

James Flint

Toby Stephens Sezóny 4 2014 - 2017


Nejobávanější kapitán ze všech pirátů v celé Západní Indii.

Flint je kapitán lodi Walrus a je znám po celé Západní Indii (Amerika) jako jeden z nejobávanějších pirátů Zlatého věku. Má obrovské charisma, nevyhýbá se hněvu a násilí. Jeho cílem je ubránit se britským a španělským silám a zachovat svobodné Nassau, ať to stojí cokoliv.

Jeho posádka mu příliš nedůvěřuje. Nechápe jeho kroky, a proto v něj ztrácí důvěru a hledá někoho jiného, kdo by jej v pozici kapitána nahradil. Flint však dělá pro svou posádku jenom to nejlepší a snaží se je dovést k ohromnému bohatství, i když to vypadá, že lže. Pod jeho křídly nalezneme muže jako Hal Gates či Billy Bones, kteří jsou pro něj nejdůležitějšími členy posádky.

Flintova minulost je temná a spojená s Mirandou Barlow. Většina má za to, že právě ona je příčinou Flintových zdánlivě nelogických kroků, a proto ji nenávidí či přinejmenším podezřívá.

Flint má s posádkou dlouhodobě problémy, celkový spor ale vyvrcholil po ztrátě Billyho, kterého měla celá posádka ráda. Od té doby se nad Flintem stahují mračna skutečné vzpoury.

Foto: Starz
loading…