John Silver

John Silver

Luke Arnold Sezóny 4 2014 - 2017


Bývalý námořník, který se stal pirátem, aby nalezl španělský poklad.

John Silver je vypočítavý námořník, který se stal pirátem jen proto, aby přežil a získal španělské zlato. To ale nevěděl, že není jediný, kdo po onom zlatu jde. Jeho nový kapitán usiluje o totéž a netrvá mu příliš dlouho, než zjistí, že je to právě Silver, kdo vlastní důležitou stránku z lodního deníku. Aby si zachránil holý život, naučí se obsah stránky nazpaměť a poté ji zničí.

Flint je tedy nucen Silvera přijmout k posádce, přinejmenším do té doby, než se jim podaří najít hledaný poklad. Ostatní piráti ho ale přijímají s nedůvěrou (i proto, že jeho proklamované kuchařské umění stojí za starou belu) a navíc mu na krk hodí současného kuchaře, který je od jisté doby tak trochu na hlavu a potřebuje dozor. Silver ale brzy začne zjišťovat, že Randall možná není až takový blázen, jak se na první pohled zdá.

Silver si nakonec začne na život v posádce zvykat a stejně jako Flint si uvědomí, že jeden druhého potřebují, aby na lodi, jejíž osazenstvo je oba nemá zrovna v oblibě, přežili a dosáhli svého. Jediná potíž je v tom, že jejich motivace je zcela rozdílná…

Foto: Starz
loading…