Max

Max

Jessica Parker Kennedy Sezóny 4 2014 - 2017


Svůdná prostitutka, která v Eleanor Guthrie našla svou velkou lásku.

Svůdná a mazaná Max pracuje jako prostitutka v místním nevěstinci. V Eleanor Guthrie našla spřízněnou duši, milenku a možná i zachránkyni. Její touha po svobodě ji přivede ke spolupráci s Johnem Silverem, který se snaží prodat stránku z lodního deníku obsahující informace klíčové k nalezení španělské galeony plné zlata. Zamilovaná Max chce za peníze získané prodejem stránky odejít jednou provždy z Nassau s Eleanor po boku. Jenže ta nehodlá místo, kterému tolik obětovala, jen tak opustit a Max zradí.

Následkem turbulentních událostí v Nassau Max klesne až na úplné dno, ze kterého se ale dostane až na vrchol – stane se bordelmamá v nevěstinci, který nyní patří Jacku Rackhamovi. Jack je možná liška podšitá, jak se ale vede bordel, o tom příliš neví, a tak se bez pomoci krásné Max neobejde.

Max se jako bordelmáma stává velmi vlivnou a potřebnou, a to hlavně pro své obchodní partnery, kterým sice nevěstinec zajišťuje slušné živobytí, jejich touha plavit se opět po moři je ale stále silná. Díky Max se Jackovi a Anne Bonny podaří dát dohromady vlastní posádku. Max se ale také stane, snad nechtěně, snad záměrně, příčinou sporů mezi dávnými milenci, když si začne s Anne.

Maxina moc plyne především z její schopnosti přimět svá děvčata k tomu, aby ze svých pravidelných zákazníků tahala všemožná tajemství. To největší a důležitější tajemství jí ale donese její starý obchodní partner John Silver…

Foto: Starz