Miranda Barlow

Miranda Barlow

Louise Barnes Sezóny 3 2014 - 2016


Manželka Thomase Hamiltona, která se velmi sblížila s budoucím kapitánem Flintem.

Miranda Barlow je tajemná, ale velmi milá a sečtělá žena, která bydlí ve vnitrozemí ostrova New Provedence. Její minulost je velmi úzce provázaná s tou kapitána Flinta a jako jediná zná všechna jeho tajemství. Někteří členové posádky ji ale považují za čarodějnici, která jejich kapitána očarovala a přiměla ho skákat, jak ona píská.

Ve druhé sérii se dozvídáme, že Miranda je ve skutečnosti lady Miranda Hamilton, manželka Thomase Hamiltona, syna vlivného lorda Alfreda Hamiltona. Thomas dostal od svého otce za úkol vyřešit pirátskou otázku v Nassau a jako pomocník a spojka u britského námořnictva mu byl přidělen mladý poručík James McGraw. Tak se s ním seznámí i Miranda, která si s ním brzy začne. Vlivem následujícíh události však Thomas končí v ústavu pro choromyslné a Miranda s Jamesem jsou nuceni uprchnout. Útočiště naleznou právě mezi piráty v Nassau, kde se James velmi rychle prosadí a stane se nechvalně známým kapitánem Flintem.

Miranda po 10 letech života na ostrově už má všeho dost a chce se vrátit zpět do civilizované společnosti. Tehdy to mezi ní a Flintem začne vřít, protože on Anglii dávnou křivdu neodpustil a odmítá se podvolit. Miranda proto začne spřádat vlastní plány…

Foto: Starz