Bez peněz Osu neporazíš.
Válečné dluhopisy vydávala vláda. Cílem bylo vybrat dostatek peněz na vedení válečné kampaně a vyvolat v občanech pocit, že přestože nestojí v první linii, mohou být své zemi nápomocní na její cestě k vítězství. Válečné dluhopisy jsou poměrně stará záležitost, využívali je na příklad Američané za války o nezávislost.
V díle The Enemy Within se o nich poprvé zmiňuje Gene, když své matce oznamuje, že bude tváří na plakátech propagujících zrovna válečné dluhopisy. Bylo totiž běžné, že vláda využívala populární umělce a válečné hrdiny, a to nejen na plakátech, ale i na estrádních vystoupeních (jedno takové vystoupení se objeví i v díle Where There's Smoke).
V Kanadě byly dluhopisy známé jako „Victory Bonds“. Kanaďané celkem nakoupili dluhopisy za 12,5 miliardy dolarů, při prvním vydání v únoru 1940 byly vyprodané do dvou dnů. Stejně tak i při druhém vydání v září téhož roku.
Válečné dluhopisy vydávaly a prodávaly prakticky všechny Spojenecké země. Naproti tomu nacistické Německo nikdy peníze od svých obyvatel nevybíralo. Své dluhopisy prodávali velkým finančním institucím. Ty pak donutily tehdejší Protektorát, aby nakupoval také. Tak se stalo, že po válce vlastnilo Československo neuvěřitelných 70 % všech německých dluhopisů.
Jak je vidět v galerii, plakáty spoléhaly hlavně na vlastenecké cítění obyvatel a hrůzu, kterou vyvolával nacistický režim. Poslední dva plakáty pochází přímo ze seriálu.