Vévoda a já (2000)

Vévoda a já (2000)

25.2.2021 17:08


První díl osmidílné série o sourozencích Bridgertonových, kteří hledají lásku a štěstí. Kniha vévoda a já spisovatelky Julie Quinn se zaměřuje na čtvrtou ze sourozenců Daphne.


Daphne Bridgertonová prožívá již druhou londýnskou sezonu, večírky jí baví, ale stále se jí nepodařilo to nejdůležitější – najít si manžela, se kterým by založila rodinu. Muži ji neignorují, ale považují spíše za přítelkyni, než za objekt jejich touhy. A když už ji někdo o ruku požádá, tak to není materiál vhodný pro společný život.

Simon Basset, vévoda z Hastingsu, se ženit nechce. Bohužel jeho nově zděděný titul a také přítomnost v Londýně z něho dělá terč všech svobodných žen a jejich matek. Proto, když se setká s mladší sestrou svého přítele Anthonyho Bridgertona, vymyslí plán. Budou se naoko dvořit, on bude mít pokoj od ostatních slečen a jí zase přibydou nápadníci, ze kterých si bude moci vybírat. Problém je, že to, co bylo pouze naoko, se asi stává skutečností.

Z knihy Vévoda a já vychází první série seriálu Bridgerton.Foto: IkarChceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře