Violet našla zřejmě svého zahradníka a Francesca možná manžela

Violet našla zřejmě svého zahradníka a Francesca možná manžela

7.5.2024 19:53


S tím, jak se pomalu blíží vysílání třetí série Bridgertonových, Netflix pomalu na sociálních sítích vypouští informace o obsazení, ze kterých si můžeme vydedukovat pár informací k ději. Ovšem pozor, článek může obsahovat spoilery.


Jak již víme z prequelu k seriálu Queen Charlotte: A Bridgerton Story, Violet po svatbě manžela neměla žádné romantické choutky, ovšem poslední dobou se zdá, že by její zahrádka ráda opět rozkvetla a ona tak hledá svého „zahradníka“. Ovšem nevíme, jestli to bude jen nezávislý románek, nebo něco vážnějšího.

Mám zahradu, potřebuje péči. Nechcete se na ni přijít podívat? (Foto: Netflix)

Zdá se ovšem, že do Londýna tenhle rok zavítá nová postava, která zahýbá dějem a zřejmě se s Violet Bridgertonovou sblíží. Má se jednat o Marcuse Andersona, kterého hraje Daniel Francis. Marcus Anderson je charismatický muž, který svou přítomností rozsvítí každou místnost. A jedná se o bratra lady Danburyové. Třeba bude mít stejně prořízlou pusu.

Jako další byla potvrzena role Victora Alliho. Ten v seriálu ztvárňuje Johna Stirlinga. Jedná se mladého skotského hraběte, který hledá manželku. A jak čtenáři knih dobře ví, tak ji i najde. Nepůjde totiž o nikoho jiného, než o Francescu, která si tak svého manžela najde zřejmě hned první sezónu, ve které je uvedena do společnosti.

Co říkáte na novinky? A těšíte se?


Jít na Bridgerton | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře