S01E02: Hell-A Woman

S01E02: Hell-A Woman

CZ 20.8.2007 28 minut


Hank je pozván na večeři ke Karen a Billovi, což se ukazuje jako dokonalá příležitost novopečenému snoubenci své životní lásky nějak pěkně zkomplikovat život.

Ještě před tím se však Hankovi nabídne jiná příležitost, a sice získat další zářez na pažbě svých jednorázových známostí, když se na něj na křižovatce zakouká jedna mladá dáma (jak Hank později zjistí i pornoherečka a mladá matka). Hankovo setkání s ní se však pro něj nakonec stane tak groteskním a plném protikladů, že nejen že z nabízené zábavy nakonec nic není, ale navíc ho to konečně přiměje napsat první příspěvek do svého blogu pro Hell-A Magazine.

Na večeři se vedle dvojice hostitelů a Hanka s Beccou sejdou i Charlie, jeho žena Marcy (ona a Charlie jsou s Karen a Hankem dlouholetými přáteli), Billova dcera Mia, jenž se evidentně vyžívá v jejím a Hankově společném tajemství, a kamarádka Karen jménem Sonja, kterou se Billova snoubenka pokouší spárovat s Hankem. Během večeře samotné se pak dostávají na přetřes mimo jiné témata jako jak se Karen poznala s Billem a jak s Hankem.

Hank a Sonja se poté spolu nakonec vyspí a při svých odvázaných orgiích Hank Billovi pozvrací jeho vzácný obraz. Z osobního triumfu se ale moc dlouho neraduje, protože se později téhož večera dozvídá, že Bill je majitelem Hell-A Magazine, čili nový Hankův zaměstnavatel.

Info

Režie: Scott Winant | Scénář: Tom Kapinos Vedlejší role: Brooke Banner, Paula Marshall, Rachel Miner, Damian Young

Hudba v epizodě

Robbers on High Street – „Japanese Girls“ (Hank se v baru přidává k Temné straně Hell-A)
The Doors – „L.A. Woman“ (Paul Oakenfold remix) (první příspěvek do blogu/Hank přijíždí k Billovi)
Tommy Stinson – „Light of Day“ (závěr epizody)

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)