S01E03: The Whore of Babylon

S01E03: The Whore of Babylon

CZ 27.8.2007 28 minut


Hank se dává znovu dohromady s na první pohled lehce upjatou Meredith, kterou předtím při jejich rande naslepo docela brutálním způsobem odpálkoval.

Z Meridith se však postupně stává víc než jen další známost na jednu noc a Hank s ní nakonec podnikne tajný vpád do domu muže, se kterým Meridith chodí, aby pro ni získal psa, kterého ženáč původně věnoval jí, avšak nakonec uvízl u jeho manželky, která se domnívala, že to je dárek pro ni (ano, je to složité). Vedle psa se Hankovi podaří z domu ukradnout i vzácný obraz, který poté věnuje Billovi jako náhradu za ten pozvracený. Když se pak navíc ukáže, že Hank z domu vybral špatného psa, věnuje ho Becce, která si jednoho už dlouho přála. Toto gesto v závěru pomáhá především k tomu, že ze sebe Hank setřese nechuť pracovat pro Billa a zaváže se k dalšímu psaní blogu pro Hell-A. Nechybí ale ani nová provokace od Mii, která se vplíží do Hankova bytu a ukradne jednu z jeho povídek, kterou poté ve škole vydá za svou a má s ní samo sebou úspěch.

Zároveň sledujeme dějovou linii okolo Charlieho, který prožívá těžké chvíle se svou neschopnou asistentkou Dani. Nejdřív jí dá výpověď, ona mu však jako „omluvu“ pošle e-mail, který obsahuje její erotické fotografie. Charlie jí tedy nechá práci a postupně se nám tak před očima začne rýsovat nestoudný pracovní románek.

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)