S01E12: The Last Waltz

S01E12: The Last Waltz

CZ 29.10.2007 28 minut


Den svatby nadešel. Provdá se Karen skutečně za Billa a definitivně tak stvrdí své odloučení od Hanka?

To by ale nebylo Californication, kdyby se něco nezvrtlo hned při samotném obřadu. Klasickou hollywoodskou scénu okolo věty „nechť promluví teď, nebo ať mlčí navždy“ však kupodivu nevyvolá Hank, ale přiopilá Mia, naštvaná na otce, který ji hodlá zakázat publikovat Šukání a mlácení. A přestože se v jednu chvíli málem provalí, že se Hank s Miou vyspal, vše se nakonec uklidní a Karen řekne Billovi své „ano“.

Oslava pokračuje až do večera, kdy se mimo jiné Charlie s Marcy dají znova dohromady a Becca dostane první pusu (v ten samý den to bylo i menarché). Když pak Hank s dcerou odjíždějí a vypadá to, že všechno skončí přesně tak, jak by nemělo, do auta z ničeho nic naskočí i Karen a všichni tři tak odjíždí pryč od svatby, Billa i svého starého života.

A tak končí první řada seriálu Californication.

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)