S02E02: The Great Ashby

S02E02: The Great Ashby

CZ 5.10.2008 28 minut


Karen odmítá zaplatit kauci za Hanka, aby měl „čas přemýšlet nad tím, co udělal“.

Ve vězení pak Hank vedle jiných, vskutku zajímavých individuí, potkává Lewa Ashbyho, slavného rockového producenta a majitele vily, ve které den před tím probíhal inkriminovaný večírek a ze kterého i jeho odvezla policie. Ashby Hanka přemlouvá, aby jako svůj další tvůrčí počin sepsal jeho memoáry, a jako projev dobré vůle za něj platí kauci.

Charlie mezitím dostává vyhazov z firmy (inkriminují ho nesčetná videa ze skrytých kamer, na kterých Runkle v kanceláři masturbuje). Přestože se nejdřív nervově zhroutí, brzy začne přemýšlet o novém povolání, a jako jeden z nápadů se objeví možnost dělat agenta nadějné pornohvězdě, se kterou se seznámí v Marcině depilačním salónu.

Vedle Hankovy nové zakázky na knihu navíc Sonja přichází s pracovní nabídkou i pro Karen. Odchod do New Yorku se tak, zdá se, asi trochu zpozdí.

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)