S02E04: The Raw & the Cooked

S02E04: The Raw & the Cooked

CZ 19.10.2008 28 minut


Karen pořádá domácí večeři, na které nesmí nikdo chybět…

Pozváni jsou jak Mia (která v Kalifornii, na rozdíl od jejího potupeného otce, zůstala) a Becčin nový přítel Damien, tak Charlie s Marcy, Sonja s Julianem a Lew Ashby, který si jako doprovod přivede dívku z aféry „orálního znásilnění“ (Slip of the Tongue). Před večeří navíc Hank požádá Karen o ruku.

Během pestrého večera se pak semele spoustu věcí. Hank se seznamuje s Damienem, vyhání koks šňupající dospěláky z pokoje své dcery a splachuje grandiózní hovna po Sonjině příteli.

„Příjemný“ večer ale nedopadá zrovna tak, jak si kdokoliv představoval. Zjišťujeme, že Sonja byla těhotná ještě před tím, než se seznámila s Julianem a neví, kdo je tedy pravým otcem. Na to si Mia neodpustí podotknout, že by jím vlastně mohl být i Hank, který se s ní vyspal v manželské posteli jejího otce, načež mu pozvracel drahý obraz (Hell-A Woman). Vše končí Ashbyho epileptickým záchvatem, ze kterého ho Hank zachraňuje na poslední chvíli.

V noci už všichni odcházejí a Karen Hankovi sdělí, že si ho vzít nemůže. Ten nato odchází z domu a odjíždí neznámo kam.

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)