S02E06: Coke Dick & the First Kick

S02E06: Coke Dick & the First Kick

CZ 2.11.2008 28 minut


Kvůli problémům s lokacemi pro natáčení se závěrečná scéna Vaginatown točí u Charlieho doma, z čehož Marcy, která se vrací dřív z práce, není dvakrát nadšená.

A aby toho nebylo málo, za odpadlého herce musí ve finální scéně s Daisy naskočit sám Charlie. Ten nakonec taky zjistí, proč Marcy přišla domů dřív. U jeho ženy se totiž zase začíná projevovat drogová závislost.

Hank se snaží udělat rozhovor s bývalou přítelkyní a podle všeho i životní láskou Lewa Ashbyho, aby se mohl hlouběji dostat do psaní jeho biografie. Jakýkoliv kontakt je však zatím nemožný, ať už kvůli nevlídnosti aktuálního ženáče nebo samotné nepřístupnosti Lewovy bývalé lepší polovičky.

V závěru epizody se Lew vyspí s Miou, aniž by samozřejmě, jako tehdy Hank, věděl, že se tím dopouští vážného porušení zákona.

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)