S02E11: Blues From Laurel Canyon

S02E11: Blues From Laurel Canyon

CZ 7.12.2008 28 minut


V domě Lewa Ashbyho se opět pořádá velká párty, částečně i pro Miu a vydání její (/Hankovy) nové knihy, na kterou dostává velice kladné recenze.

A jak už to tak v Californication bývá, na oslavě se toho hodně semele. Becca přistihne Damiana s jinou dívkou, Marcy (která se vrátila z odvykačky) zase zjišťuje, co se za dobu její nepřítomnosti dělo mezi Daisy a Charliem, který se kvůli tomu navíc hodlá rozvést, a Lew se svěřuje Hankovi, že četl Šukání a mlácení a také okamžitě poznal jeho rukopis.

Po nefalšované holčičí bitce (v jejímž středu figurovala Marcy a Daisy) hosté odcházejí a na scéně se náhle objevuje někdo docela nečekaný, Janie Jones. Hank o tom informuje Lewa a dokope ho postavit se své životní lásce čelem. Lew si však na kuráž ještě šňupne trochu kokainu, což se mu stane osudným.

Po chvíli se mrtvý skácí k zemi.

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)