S03E05: Slow Happy Boys

S03E05: Slow Happy Boys

CZ 25.10.2009 773 000 28 minut


Hank doprovází Beccu na letiště, protože mu odtažitá dcera odlétá do New Yorku navštívit Karen, a zároveň vyzvedává jistého Mikea Zlozowskiho, Hankova nejlepšího přítele z dob, kdy žil na domovském Long Islandu.

Charlieho v jeho kanceláři navštěvuje Daisy, radost z nových prsních implantátů, které jí kdysi zaplatil, ale Runkla brzy přejde, neboť zjišťuje, že od Daisy pravděpodobně chytil blíže neurčitou pohlavní chorobu (co zatím víme ale nejde o nic vážného). Večer Hank „Zlosovi“, jak mu říká, naplánuje kulturní prohlídku po městě. Staví se na oslavě u Sue Collini, kde především Charlie s hrůzou zjišťuje, že jeho šéfka už je dlouhá léta vdaná a ke svému manželovi se skutečné hodí.

Všichni tři pánové pak pokračují do strip klubu za Jackie, kde se však strhne menší rvačka. Když se Hank druhý den ráno probudí, zjišťuje, že většina personálu z klubu se přesunula k němu domů. Zbytek dne tráví se Zlozem a oba si povídají o starých časech, což nám poskytne pár nových zajímavých informací o Hankově minulosti.

Poté ho vyprovází na letiště a opět tak vyzvedává vracivší se Beccu. Ta ale tentokrát není sama. Z New Yorku přiletěla i Karen.

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)