S03E06: Glass Houses

S03E06: Glass Houses

CZ 1.11.2009 820 000 28 minut


Hank a Karen jsou opět spolu, a tak je na první pohled všechno zase pěkně růžové. Faktem ale je, že problém s dospívající Beccou nikdy nebyl větší.

Karen rozhodne, že Kalifornie není místo pro výchovu dcery (což Hank říkal prakticky odjakživa) a chce Beccu odstěhovat k sobě do New Yorku, proti čemuž ratolest samozřejmě razantně protestuje. Večer, zatímco Becca zůstává u Koonsových s jejich dcerou Chelsey, Karen a Hank přicházejí na večeři k Charliemu a Marcy, stejně jako i Sue Collini a Rick Springfield. Ten nakonec s Runklovou lepší polovičkou uspořádá bouřlivé orgie, přímo Charliemu pod nosem.

Hank s Karen se vrací pro Beccu, která se pod Koonsovic dozorem opila z drahého vína a po výměně názorů z úst obou rodičovských párů stylově pozvracela Stacyho. Je ale přes to všechno opravdu správné vytrhnout jí z života v L. A.?

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)