S03E08: The Apartment

S03E08: The Apartment

CZ 15.11.2009 828 000 28 minut


Celá epizoda se odehrává v Hankově bytě ráno po nečekané párty s Jackie a jejími dvěmi kamarádkami ze stripklubu, se kterými oslavovala svůj odchod z branže.

Když se pak oné inkriminované ráno zjistí, že jednu ze striptérek nejde vzbudit, ještě se nic neděje… Když pak na dveře zaklepou Charlie s Rickem Springfieldem, můžou Hankovi alespoň pomoct problém vyřešit… Jenže pak se tu objeví Jill, která Hankovi vyzná lásku, Felicia, jenž ho zase informuje, že s ním hodlá utéct od manžela, a nakonec Stacy, který mu oznamuje, že ho kvůli němu vlastní žena opouští.

Jednoduše řečeno: poté, co se setkají tři ženy, kterým chtěl dát Hank kopačky a které tak navzájem zjišťují, s kým vším Hank během jejich „vztahu“ ještě spal, tak když se na scéně objeví Becca a v bytě začne hořet, už prakticky o nic nejde. Den hold Hankovi nepřál a vlastně všechno, co se pokazit mohlo, se pokazilo, avšak když všichni odcházejí (včetně striptérky, která byla doteď v limbu), Hank zjišťuje, že tato záležitost po dlouhé době zase trochu zocelila jeho pochroumané vztahy s dcerou.

Foto: Showtime  • ltecko
    ltecko 3.3.2013 | 0:41:03

    Jeden z nejlepších dílů.