S03E11: Comings & Goings

S03E11: Comings & Goings

CZ 6.12.2009 913 000 28 minut


Hank a Karen jsou pozváni k Felicii na oběd, což se ukáže jako dokonalá smrtonosná past. Mimo nich totiž byly pozvány i Jackie a Jill.

A to není všechno: když už si Hank v této společnosti myslí, že horší už to být nemůže, na scéně se znovu objeví i Richard Bates (hermafrodit vyskakující z okna v epizodě Wish You Were Here, jehož místo na univerzitě Hank převzal), který se ukáže být bývalým profesorem Karen. A, jak je vidět, na koleji ji učil opravdu spoustě věcem.

Charliemu a Marcy se konečně podaří prodat jejich dům, navíc už se k nim dostávají i rozvodové papíry. Těsně před tím si to ale ještě rozdají na záchodě, jakožto poslední takto nedotčené místnosti v domě, načež Charlie rozsedne umyvadlo a Marcy odhalí jeho (jí věnované) tetování. Díky tomuto nečekanému sledu událostí to tak nakonec vypadá, že Runkleovi snad skutečně ještě chvíli zůstanou Runkleovými…

Na obědě se z ničeho nic objeví přiopilý Stacy v generálské uniformě a vyzývá Hanka na souboj. A bude ještě hůř…

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)