S04E06: Lawyers, Guns and Money

S04E06: Lawyers, Guns and Money

CZ 13.2.2011 520 000 28 minut


Celý případ s Miou se vyvíjí náramně dobře a Hankovi kromě pokuty a prospěšných prací vlastně skoro nic nehrozí. Tedy až do té doby, než se na internetu objeví fotka, na které si Hank zdánlivě užívá se Sashou a Miou.

Abby je vzteky bez sebe a rozhodne se, že už Hanka odmítá dál zastupovat. Jeho poté v hotelu navštíví Sasha, která mu oznámí, že končí se svou účastí na plánovaném filmu, a Karen, jež ho varuje před tím, aby neztratil svůj vztah s Beccou.

Přestože ale od filmu odešla hlavní hvězda a (nadobro) i hlavní producent, podle Charlieho filmová verze Šukání a mlácení pořád ještě není ztracena, protože o roli ve filmu stále stojí Eddie Nero, se kterým se Charlie a Hank jdou momentálně sejít.

Poté, co Marcy nebere jeho hovory a ani nereaguje na jeho zprávy, si Stu Beggs objedná její depilační služby do svého domu a nakonec, aby s ním Marcy alespoň na chvíli zůstala, i nedobrovolně podstoupí kompletní depilaci. Postupně si však padnou do oka a při Marcyiném oblíbeném filmu, který má Stu náhodou ve svém archivu, to mezi ním a budoucí matkou Charlieho dítěte začne být docela vážné.

Eddie je ještě výstřednější než kdy dřív a Hank už ho má vážně plné zuby. Nero se nakonec přimotá i do situace, kdy Becca otci zavolá, aby za ni zaplatil nové tetování. A teprve až když budoucí představitel Hanka ve filmovém Šukání a mlácení uvidí svůj předobraz s jeho dcerkou, konečně pochopí, jaké to „být Hankem Moodym“ doopravdy je.

Hank se vrací do baru, kde se předtím sešel s Eddiem. Nyní zde však naráží na Abby, která (poté, co ji obměkčila Karen) uznává, že na něj ráno byla asi až moc přísná. Slovo dá slovo a nakonec spolu oba skončí v posteli.

Foto: Showtime


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)