S04E07: The Recused

S04E07: The Recused

CZ 20.2.2011 550 000 28 minut


Hank se probouzí v posteli vedle Abby. Ta mu však náhle dává nepříjemné ultimátum: může ho buď hájit nebo klátit. Obojí ne.

Marcy a Stu se vydávají za Charliem, aby se s ním podělili o svůj nápad na televizní seriál „Žhavé rty“ podle skutečných událostí obsažených v Marcyině profesi, tedy depilace celebrit. Runkleovi se tento nápad okamžitě zalíbí a všichni tři se vydávají na schůzku do televize Showtime (jež ve skutečnosti vysílá seriál Californication), které se svůj seriálový nápad pokusí prodat.

Jelikož se Hank rozhodne zachovat si s Abby onu intimnější část jejich vztahu, Abby ho seznámí se svým šéfem Lloydem Alanem Philipsem Jr., který ho nyní má zastupovat. Aby k tomu ale nedošlo, Hank se snaží si Lloyda co nejvíc znepřátelit, k čemuž nakonec dostane dokonalou příležitost, když ho i s Abby Lloyd pozve na malé klání v golfu.

Marcy, Charlie a Stu se mají sejít s vedením Showtime, Stua ale náhle chytnou žaludeční křeče a nechá Marcy samotnou. Nakonec ale vše zachrání Charlie, který zapojí veškeré své manažerské dovednosti a celé vedení televize na Žhavé rty dokonale navnadí.

Hank, Abby a Lloyd jsou na golfovém hřišti, přičemž se Hank snaží váženého advokáta co nejvíce vytočit. To se mu nakonec povede, když začne močit do písku na hřišti, načež se ho Lloyd málem pokusí zabít. Poté oba dva pánové uznávají, že tak by to mezi nimi asi nefungovalo.

Abby a Hank se znovu pomilují, zároveň tomu však na dlouhou dobu má být naposled. Pokud má totiž Abby Hanka skutečně hájit, jejich fyzický vztah musí skončit. Na konci dne se Hank dostaví za Karen a Benem na unpluggedový koncert Královen z Dogtownu. Teprve tehdy se ukazuje, že Hank úlohu Bena v životě Karen začíná pomalu respektovat.

Foto: Showtime


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)